A 300 Passi Da Piazza Castello E Da Piazza Vittorio.

  • 100 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

A 300 Passi Da Piazza Castello E Da Piazza Vittorio. appartement in de Centro Storico wijk van Turijn ligt op afstand van 15 km van de luchthaven Turijn Caselle. Deze 1-slaapkamer woning beschikt ook over een kitchenette en 1 badkamers.

Rossini bushalte is 5 minuten lopen.

Het gebouw is op 5 minuten lopen van Mole Antonelliana en op 10 minuten lopen van Chiesa di San Carlo gelegen. Een wandeling van 5 minuten brengt u naar het centrum van de stad. Al Primo Piano serveert de Europese keuken, Italiaanse keuken en Mediterrane keuken voor zijn gasten. Het bevindt zich dicht bij Nationaal Cinemamuseum.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near A 300 Passi Da Piazza Castello E Da Piazza Vittorio.
Golden Suite
Mobiele prijsaanbieding

Golden Suite

10
Voortreffelijk 3 beoordelingen
17 m van de accommodatie
Historic Center Via Po Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Historic Center Via Po Apartment

9.7
Voortreffelijk 184 beoordelingen
168 m van de accommodatie
USD 161 USD 145
per nacht
Zia Mary Po 28
Mobiele prijsaanbieding

Zia Mary Po 28

8.6
Fantastisch 56 beoordelingen
171 m van de accommodatie
USD 92 USD 83
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Turijn Caselle
    17 km

    Treinstations

    Porta Nuova Railway Station
    1,1 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is A 300 Passi Da Piazza Castello E Da Piazza Vittorio. apartment gelegen?
      A 300 Passi Da Piazza Castello E Da Piazza Vittorio. apartment is in de wijk Centro Storico gelegen, 5 minuten wandelafstand van Mole Antonelliana.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van A 300 Passi Da Piazza Castello E Da Piazza Vittorio. apartment?
      Populaire plekken in de buurt van A 300 Passi Da Piazza Castello E Da Piazza Vittorio. apartment zijn onder andere Automobielmuseum, Mole Antonelliana, Chiesa di San Carlo.
    • Welke de dichtstbijzijnde luchthaven bij A 300 Passi Da Piazza Castello E Da Piazza Vittorio. apartment?
      A 300 Passi Da Piazza Castello E Da Piazza Vittorio. apartment ligt binnen 20 km van de luchthaven Turijn Caselle.
    • Welk openbaar vervoer is er in de buurt van A 300 Passi Da Piazza Castello E Da Piazza Vittorio. apartment?
      Het dichtstbijzijnde busstation is Rossini en bevindt zich binnen 50 meter van A 300 Passi Da Piazza Castello E Da Piazza Vittorio. apartment.
    • Zijn er eetgelegenheden in de buurt van dit appartement?
      De beste restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Al Primo Piano en Il Pascia, geplaatst binnen 100 meter afstand.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 100 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Turijn Caselle
    17 km

    Treinstations

    Porta Nuova Railway Station
    1,1 km

    Bezienswaardigheden

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    A 300 Passi Da Piazza Castello E Da Piazza Vittorio.

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten